#kuulamind

Kampaania #kuulamind

Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts on korraldamas kampaaniat #kuulamind.

Kampaania eesmärk on lähendada inimesi isiklike lugude kaudu, panna meid kõiki mõtlema koroonamõjudele, kutsuda üles rääkima vaktsineerimisest oma perearstiga ning olema vastutustundlikud.

Nelja nädala jooksul räägivad oma loo arstitudeng, arst, ämmaemanduse tudeng ning õde. Lood räägivad sellest, kuidas on pandeemia nende elu personaalsel tasemel mõjutanud.

Jaga lugusid enda sotsiaalmeedias ning räägi ka enda lugu sellest, kuidas koroona on sinu elu muutnud, kasutades teemaviidet #kuulamind.

Lugude jagamisel palume mitte kasutada inimesi lahterdavaid väljendeid, mitte õhutada viha ja mitte vastandada inimesi, sest ainult kõik koos suudame selle kriisi seljatada!

Kontakt:

Koostööpartnerid:

Aana lugu

Igal arstitudengil on oma rada, sageli on see just põetaja-abiõde-abiarst-üldarst ja mina konutan väsinuna seal eelviimasel astmel, teadmata, kas tahan edasi astuda…

Maria lugu

Ma tegin kuu ajaga enda kiirabisse helistamise rekordi. Palju oli neid kordi, kus helistasin kiirabisse, sest vaadates mõnda eakat tundus, et nad ei jaksa enam kaua hingata.