Hariduse töögrupp – Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts

Hariduse töögrupp

Mida me teeme?

Hariduse töögrupp ühendab ideed ja reaalsed tegutsemisvõimalused ning on õigeks valikuks neile, kes soovivad areneda mitmetes teoreetilistes ja praktilistes valdkondades. Hariduse töögrupi liikmete suureks sooviks on, et arstitudengitest saaksid tulevikus veelgi paremad arstid, kui neist saaks pelgalt teaduskonna poolt etteantud õppekava läbides.

Mis on meie üritused-projektid?

Viimastel aastatel iseloomustavad hariduse töögruppi koolitused ja seminarid, mille kohad täituvad minutite jooksul. Üliõpilased ise mõistavad väga hästi, millistest oskustest ja teadmistest jääb õppekavas vajaka ning hariduse töögrupp on need murekohad üles leidnud ning asunud olukorda parendama.
Oluliseks osaks on praktilised kliinilised koolitused. Selleks, et abiõena või abiarstina haiglasse tööle minna endas kindlam olla, saab tänu hariduse töögrupile harjutada näiteks perifeerse veeni kanüülimist, õmblemist ning kipsipanekut. Haiglate külastused praktika- ja töövõimaluste avastamiseks, taaselustamiskoolitus, traditsioonilised residentuuriõhtud ja üldarsti/abiarsti ellujäämiskursused on üliõpilaskonna seas populaarsed ning nendest üritustest osa võtmine on kujunenud igapäevaseks osaks arstiks kasvamisel Eestis.

Kuidas meiega liituda?

Kui oled juba Seltsi liige, siis võta ühendust meie töögrupi juhiga meili või Facebooki teel.
Kui sa ei ole veel Seltsi liige, siis leiad Seltsiga liitumiseks info siit.

Töögrupi juht

Tobias Erik Liiva
nome@eays.ee
+372 5596 6138

Töögrupi teenused
Esmaabi töötuba

Töögrupi üritused
Kuressaare Haigla külastus
Valge Kitli Jooks