top of page

Curare töögrupp

Curare on EAÜSi häälekandja – ajakiri, mis ühendab loengus igavlevat tudengit, lõunapausi nautivat õppejõudu, toimekat aktivisti ja uudishimulikku ajaveetjat Biomeedikumis. Igas väljaandes on teemasid seinast seina: lugeda saab tudengielust, seltsi tegemistest, silmapaistvatest vilistlastest, uutest teaduslikest saavutustest ja sellest, kuidas parandada oma tervist, vaimu või õppekvaliteeti.

Curare on avatud kõigile ideedele ja kindlasti parim võimalus, saamaks vastuse mõnele painavale küsimusele. Millist valikainet millal valida? Kuidas saada hakkama raskete eksamitega? Kas kliiniline välisvahetus on päriselt ka nii lahe, nagu kõik räägivad? Kõikide Sind huvitavate küsimuste, mõttepahvakute ja ettepanekutega võid pöörduda ajakirja peatoimetaja poole. Kui sellest aga ei piisa, võta kätte paber ja pastakas (või kui soovid olla modernsem, siis arvutiklaviatuur) ja koosta ise kirjatükk ning saada see peatoimetajale. 

Curare annab kooliaasta alguses välja Rebaseteatmikku, kuhu on koondatud kõik vajaminev info uutele esmakursuslastele. Lisaks ilmub talvel Jõulunumber (või Seltsi 30. aasta juubeli puhul Juubelinumber) ning suve alguses Lõpetajate number. Kindlasti tasub pilk peal hoida ka meie veebilehel, kuhu koondame kõik paberkandjal olevad numbrid veebiversioonina ning üksikuna ilmuvad veebiartiklid.

00-Estin Rand (1).jpg
Estin Rand
Curare peatoimetaja
curare@eays.ee
+372 5277 445

Kuidas toimetusega liituda?

Võta julgelt ühendust Curare peatoimetajaga meili või Facebooki teel.

bottom of page