top of page

Hariduse töögrupp

00_Mia_edited_edited.jpg
Mia Luisa Tõnisson
Hariduse töögrupi juht
nome@eays.ee
+372 5393 0530
Kuidas töögrupiga liituda?
Võta ühendust meie töögrupi juhiga meili või Facebooki teel.

Traditsioonilised üritused

Valge Kitli Jooks on hea võimalus võtta kampa head sõbrad koolist või töölt ning veeta üks pärastlõuna orienteerudes Tartu linnas ning lahendades mitmekülgselt proovile panevaid ülesandeid. Heaks tavaks on saanud valmistada tiimile silmapaistev kostüüm, et saada oma loomingulise riietuse eest auhind! Üritust korraldavad hariduse, spordi ja teaduse töögrupid koos.

image.png
image.png

Orienteerumispunktis asuvaks ülesandeks võib sattuda mõni sportlikum, näiteks takistusraja läbimine veega täidetud siibriga või hoopiski väljakutse ajusoppide tuulutamises seda esimese kursuse anatoomia teadmiste kasutamises. Kindlasti on see üks oodatud ning lõbus sündmus kevades, kus lõbusalt heade inimestega aega veeta ning täiendada enda teadmisi meditsiinivallas.

Kuressaare haigla külastus

Igal sügisel sõidame kaheks päevaks külla Kuressaare haiglasse. Külastus on alati väga meeleolukas ja põnev, sest saab osaleda nii praktilistes töötubades kui veeta lõbusalt aega teiste arstitudengitega. Saladuskatte all võib öelda, et nii mõnegi tudengi oodatuim üritus seltsis on just Kuressaare külastus ning iga-aastasest osalemisest kujuneb lausa omaette traditsioon.

Töötubade teemasid on alati igasuguseid, seega on midagi uut õppida nii esmakursuslasel kui vanema kursuse tudengil. Varasemalt oleme muuhulgas arendanud oma õmblusoskuseid, mänginud oftalmolooge ning proovinud kasutada nende põnevat aparatuuri, lahendanud EMO-s situatsiooniülesandeid jpm. Pärast tegusat päeva haiglas ootab tudengeid alati traditsiooniline õhtusöök ning vaba aeg Kuressaare linnas. Tagasi Tartu poole sõidame alles järgmisel päeval, seega on kõigil omajagu aega Kuressaaret nautida ning vajadusel oma kaotatud unetunnid hiljem bussis tagasi teha. Kindlasti naasevad kõik osalised aga Tartusse hea tujuga ning siis polegi enam muud teha, kui jääda ootama juba uut külastust Saaremaale.

DSC_0052.jpg
bottom of page