top of page

Spordi töögrupp

Arstitudengite kehalise aktiivsuse eest hoolitseb spordi töögrupp. Turniire ja vahetevahel ka spordialaseid seminare korraldades leiavad spordigrupi liikmed, et kõige õigem viis tasakaalustatud terviseni on lisaks lõputule vaimsele täiendamisele laadida end ka füüsiliselt parajasse toonusesse.

Spordi töögrupp – see on sõnulseletamatu. Kooslus, mida ümbritseb peale higihaisu ka vajadus hoolitseda oma kaaskonna sportliku võimu hoidmise eest. Õppeaasta jooksul pakutakse indulgentse ka kõige paadunumatele tugitoolisportlastele, alustades Moodsast Meditsiinilisest Viievõistlusest, võrkpallist ja lõpetades kevadise tugitoolispordiga ning kevadel toimuva jalgpalliturniiriga. Kui leiad, et veenides voolab mõõdukalt rohkem energiat, kui Su baasainevahetus nõuab, siis tea, et spordigrupil on sellele väljundit pakkuda.

 

Tule osale spordigrupi üritustel või saa koosolekutel teada, mida, kellele, kuidas ja miks üldse tehakse, sest tegelikult oleme meie Liiwimaa parimad ratsanikud… ning kui see tõesti on vale, siis me ei tahagi olla õiged.

00_KRISTOFER_edited.jpg
Kristofer Rajasalu
 Spordi töögrupi juht
sport@eays.ee
+372 5695 3535
Kuidas töögrupiga liituda?
Võta ühendust meie töögrupi juhiga meili või Facebooki teel.
Screenshot 2023-08-22 at 14.07.44.png
Screenshot 2023-08-22 at 14.07.44.png
2022veeb18-20_Kasvufaktor8_PaulineRummel-134.jpg
bottom of page