top of page

Siseürituste töögrupp

Töögrupi eesmärgiks on tekitada seltsi liikmetes ühtekuuluvustunne, luua võimalusi uute toredate inimestega tutvumiseks ning raske õppetöö kõrvalt ka aja maha võtmiseks. Seda saavutatakse meelelahutuslike üritustega, mis on suunatud võimalikult suurele hulgale Seltsi liikmetest. Traditsioonilisteks näideteks on kevad- ja sügispiknik, EAÜSi tutvumisõhtu, EAÜSi jõulupidu ja MEDICINA. Lisaks eelmainitud suurematele üritustele pakub Siseürituste töögrupp seltsi liikmetele vaba aja sisustamiseks ka igakuiseid väiksemaid vahepalasid, näiteks filmi- või lauamänguõhtud. Siinkohal on piiriks vaid liikmete enda kujutlusvõime!

Üldiselt iseloomustab töögruppi ideede paljusus, hea meeskonnatöö, avatus ning soov seltsi ühtsena hoida.

IMG_0474.jpg
00_RAIAN_edited_edited_edited.png
Raian Rünkjanen
Siseürituste töögrupi juhi kohusetäitja
siseyritused@eays.ee
+372 5359 9053

Kuidas töögrupiga liituda?

Võta julgelt ühendust töögrupi juhiga meili või Facebooki teel.

Traditsioonilised üritused

Jõulud on aeg, mil olla koos perega, teha midagi toredat ja head. Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsi Jõulupidu ongi suure seltsipere ühine olemine – mõnusalt kodune ja hubane. Peol on olemas kõik traditsiooniline, alustades piparkookidest ja glögist ning lõpetades jõuluvanaga, kes headele seltsikatele kingitusi jagab. Peol on olnud traditsiooniliselt ka meelelahutusprogramm, mis hõlmab seltsikate endapoolseid etteasteid, viktoriine ning muid tuju tõstvaid tegevusi, millega üheks õhtuks mõtteid peagi algavast sessiperioodist kõrvale juhtida.

Kuna jõulud on ka tänamise aeg, siis just seltsi jõulupidu on see hetk, kus vaadatakse eelneva poolaasta tööle pilk peale ning tänatakse kõiki, kes on näinud vaeva seltsi väärtuste ja töö edendamisel.

IMG_7098.jpg
DSC_0112.JPG

Siseürituste töögrupp alustab ja lõpetab oma aastat ühe mõnusa pikniku korraldamisega. Mis saaks olla parem, kui tulla sõpradega Maarjamõisa mõisahoonesse kokku, nautida sügisest või kevadist ilma, grillida, süüa, vestelda ja avastada mõningaid üllatusi, mille töögrupp on pikniku jaoks valmis mõelnud?

 

Piknikutel saab ka näha ära, kes valiti uude juhtkonda, ning tänusõnadega väärikalt eelmine puhkusele saata. Traditsiooniliselt on üritustel ka erinevaid meeskondlikke ning individuaalseid võistluseid, mis toovad kokku seltsipere uued ja vanad tegijad, et üheskoos valmistuda uueks kooliaastaks või eesolevateks eksamiteks.

Piknikud traditsiooniliselt toimuvad seltsi omaenda Maarjamõisa mõisahoone aias.

bottom of page